Mercedes V-Class V220

od 95€ za deň

8 miest na sedenie

Prevodovka: Manuálna

1 deň

120€

2-3 dní

100€

4-10 dní

95€

viac ako 10 dní

dohodou

Ceny platia od 15.1. – 30.6. a od 15.9. – 30.11.

V cene 300km/deň (0,20€/km).

S vozidlom máte možnsoť vycestovať do Švajčiarska a všetkých krajín Európskej únie. 

 

Mercedes-Benz triedy V ponúka ešte vyšší štandard. Vstúpte do modelu s exkluzívnym balíčkom, ktorý zahŕňa prídavné aerodynamické prvky, luxusný kožený interiér a širokú škálu vylepšení pre maximálny komfort a jedinečný zážitok z jazdy.

Plne nastaviteľné prídavné opierky zabezpečia maximálne pohodlie aj na najdlhších trasách. Elegantný interiér je šitý pre podnikateľov, ktorí chcú udržať svoju produktivitu na vysokej úrovni aj počas cestovania, alebo pre rodiny s deťmi, ktoré ocenia pohodlnú a rýchlu cestu.

S výrazným a unikátnym dizajnom je Trieda V pôvabná pre oči. Jej veľkorysý interiér ponúka variabilný priestor, inteligentné asistenčné a bezpečnostné systémy, a spoľahlivo prepojené multimediálne systémy, ktoré vynikajú v tomto segmente.

 

Info:

  • objem 2.2
  • výkon 120kw
  • 6 stupňový manuál
  • rok výroby 2017
  • batožinový priestor: 1410l

Predbežná objenávka

    Uistite sa, že ste po odoslaní dostali správu „Ďakujeme za Vašu rezerváciu. Bola odoslaná.“ Čo potvrdzuje, že Vaša rezervácia bola odoslaná. Ak sa tak nestalo, pošlite svoju správu priamo na adresu info@8miest.sk. Pokúsime sa odpovedať do 24 hodín. V prípade, ak si v schránke nenájdete od nás odpoveď, prosíme, skontrolujte si zložku so spamom.